Tarif Yazarak Para Kazanmak

yemek-tarifi-yazarak-para-kazanın-www-tarifalpisir-comTarifalpisir.com ile tarif yazarak para kazanmak mümkün. Artık kullanıcılarını isterlerse hediyeler, isterlerse para olarak ödüllendiriyor. Şimdilik hediye kategorimizde yemek tarifi kitaplarımız mevcut. Zamanla sponsor sayısını arttırmayı hedefliyoruz. Bu sayede sevdiğiniz veya hobi olarak yazdığınız tariflerinizden hem gelir kazanabilir, hem de dilerseniz muhteşem kitaplara sahip olabilirsiniz.

PEKİ NASIL OLACAK ?

Sizler için belirlenen hediye kitaplara nasıl sahip olacağınıza gelirsek: Her kitap için belirlediğimiz bir tarif sayısı olacaktır. Belirlenen tarif sayısı kadar onaylanan tarifiniz olduğu anda adresinizi bize ileterek dilediğiniz kitabı isteyebilirsiniz.

Not: Geçici olarak ücretli yazarlık askıya alınmıştır. Bundan önceki anlaştığımız yazarlar bu durumdan etkilenmeyecektir. Mekan tanıtımları için halen ortaklık programı devam etmektedir. Üyemiz olarak anlaştığımız mekanlardan alınan ücretlerden sizde pay alırsınız. Dileyenler gönüllü yazarlık için kayıt olabilirler.

Dilerseniz kitap yerine para kazanma yolunu da seçebilirsiniz. Bu durumda ise onaylanan her tarifinizin bir değeri çıkarılır ve hesabınıza yazılır. Ortalama olarak tarifler için ödediğimiz ücret 0,5 TL ve 20 TL arası değişmektedir.


Mekan Tanıtımlarından %50 Kazanç İmkanı

Ayrıca Mekan önerileri kısmı için tanıtımının yapılması karşılığında anlaştığınız mekanlardan alacağınız ücretin %50’si size verilecektir. Örneğin sizin referansınız ile geldiğini belirten A cafe, tanıtımı için bize ödediği ücretin %50’si size komisyon olarak verilecektir.

Üye olduğunuz zaman ya hediye ya da para kazanma seçeneklerinden birini seçmelisiniz.

Yani hediye kitap talep ediyorsanız aynı zamanda para kazanamazsınız.

Üye olduktan sonra bize e-mail yolu ile seçtiğiniz kazanç şeklini bildiriniz.

NEDEN TARİF AL PİŞİR İLE ÇALIŞMALIYIM ?

 •  İçerik Bolluğu ve Kazancınız

Tarifalpisir.com ziyaretçileri sadece sizin tariflerinizi okuyup gitmez. Diğer tarifleri de görüp sitede kalmaya devam eder. Mesela kendi sayfanızda 5-6 tarif okunurken bu rakam tarifalpisir.com ‘da 15-20 ‘lere denk gelmektedir. Bilmelisiniz ki tarifalpisir.com ‘da tarifinizin ziyaretçisi dahil diğer ziyaretçilerden de para kazanıyorsunuz.

 • Bizden Öneriler 

Tarifleriniz ana sayfamızda içeriğinize bağlı olarak önerilen yazılar bölümünde öne çıkartılır. Böylece size ait olmayan ziyaretçiden dahi gelir elde etme fırsatı sağlarsınız. Kısaca genel ziyaretçinin artması demek sizin kazancınızın artması demektir. Biz ne kadar kazanırsak sizinle o kadar çok paylaşıyoruz.

 • Kullanılan ve Kanıtlanmış Sistem 

Ülkemiz dışındaki sitelerde görülen sistemin aynısını değil daha fazla kazandıran şeklini sizlere sunuyoruz. Ay sonunda aldığınız ziyaretçi sayısına göre kazancınız daha fazla üst seviyelerde olması için çalışan bir sistem.

 • Yüksek Kazanç İmkanı

Yurt dışında ve ülkemizde bir çok site ödemeler 1.000 gösterim başına 0,2 ₺ ve hatta genellikle daha düşük rakamlara gelmektedir. Tarifalpisir bu değerlerin üzerinde kazanmanız için sizlere her türlü desteği ve alt yapı imkanını sunuyor. Bu nedenle gösterim yerine daha en başında sabit fiyat garantisi sunmaktayız. Onayınız ile tarifiniz paylaşılır ve kazancınız hesabınıza yazılır.

 • Tanıtım Desteği

Tarifleriniz tarifalpisir.com sitesinin sosyal ağlarında ve reklam sistemlerinde paylaşılarak desteklenmektedir. Bu sayede hem sizin reklamınız yapılmakta hem de kazanç miktarınız artmaktadır.

 • Yazarlar Sayfası

Her yazar paylaşım oranına göre “yazarlar sayfasında” görülecek ve bu sayede bilinirliğiniz artacak ve dolasıyla tarif dünyasında bilinenlerden olacaksınız.


TARİF ÜCRETLERİ NASIL BELİRLENİR ?

Paylaşımda bulunacağınız tariflerin fiyat belirleme aşaması oldukça titiz bir şekilde yapılmaktadır. Ne sizi ne de bizi mağdur etmeyecek şekilde hesaplanmaktadır.

En önemli kriter tarifin size ait olması ve daha önce hiç bir yerde paylaşılmamış olmasıdır. Tarifin kategorisi, uzunluğu, videosunun olup olmaması, tarif dünyasındaki aranma hacmi vb. bir çok kritere göre fiyatı uzman ekibimiz tarafından belirlenir ve size bildirilir. Onayınız olumlu olursa rakam hanenize yazılır. Ayrıca yazdığınız tarifi onaylayıcı ne kadar az düzenleme gereği duyarsa kazancınız da bu durumdan etkilenecektir. Toplam kazancınız 50 TL olduğunda IBAN numaranıza göndereceğiz. Yani kazançlarınız için çekim limiti 50 TL’dir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KURALLAR

 • Gönderilen tüm tarifler editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayımlanmaktadır.
 • Ücretlendirme genellikle aynı gün olmakta ve e-mail adresinize gönderilmektedir.
 • Tarif göndermeden önce kullanım koşullarını lütfen okuyun.
 • Gönderdiğiniz tarif , videolar ve fotoğraflar kesinlikle size ait olmalı, size ait değilse göndermeyiniz.
 • Fotoğrafı veya videosu net olmayan, karanlık veya bulanık olan tarifleriniz yayınlanmayabilir ve yayınlansa bile ücret verilmez.
 • Tarifiniz en üst kısımda yer alan açıklama kısmı en az 300 kelime olmalıdır. Aksi durumda tarifiniz onaylansa da kazanç sağlayamazsınız.
 • Tariflerinizin yayınlanabilmesi için lütfen fotoğraf çekimlerine özen gösteriniz.
 • Tarif içerisinde herhangi bir site, blog adresi bulunmamalıdır.
 • Tarifinizin yayınlanması biraz zaman alabilir, lütfen sabırlı olun.
 • Tariflerinizi yazarken mümkün olduğunca imla kurallarına uyunuz.
 • Tariflerinizi sitede bulunan tarifler formatında yazmalısınız.
 • Tarifinizle ilgili her türlü sorunuzu iletişim bölümümüzden bize yazabilirsiniz.
 • Ödemeniz 50 TL barajına ulaştığında IBAN hesabınıza gönderilecektir.
 • Kazanç planına katılan tüm kullanıcılar site kullanım kurallarını kabul etmiş sayılır.
 • Haftada en az 2 tarif girmek zorunludur ve bu kurala uymayanların ücretleri ödenmez,
 • Tarif girmediğinden üyeliği silinenlerin bütün tarifleri Tarif Al Pisir adıyla yayınlanır.
 • Tarif Al Pişir sitesini kullanmak ile tüm kullanım koşullarını peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.
 • Kuralları kullanıcılara haber vermeksizin değiştirme hakkımız saklıdır.
 • Hediyeler için kargo bedeli bize aittir.

HEDİYE KİTAPLAR

muhtesem-yemek-makinesi-www-tarifalpisir-com

 

 

Bu kitaba sahip olmak için iki seçenekten birini yerine getirmelisiniz.

 1. 20 adet resimli tarif,
 2. 10 adet videolu tarif,

 

 

 

seker-hastalari-icin-diabet-yemekleri-www-tarifalpisir-com

 

 

 

Bu kitaba sahip olmak için iki seçenekten birini yerine getirmelisiniz.

 1. 40 adet resimli tarif,
 2. 15 adet videolu tarif,

 

 

cocuklarin-sevdigi-365-yemek-www-tarifalpisir-com

 

 

Bu kitaba sahip olmak için iki seçenekten birini yerine getirmelisiniz.

 1. 40 adet resimli tarif,
 2. 15 adet videolu tarif,

Hemen Sizde Tariflerinizi Paylaşamaya Başlayın…

Güncelleme Tarihi : 11.10.2017